Piękne strony i sklepy

Jeśli chciałabyś stworzyć dla siebie i Twoich klientów wyjątkowe miejsce w Internecie, takie które odda ducha Twojego projektu to fajnie, że tutaj jesteś! Wspólnie zbudujemy stronę która zrobi wrażenie WOW! & sklep internetowy, który sprzeda Twoje produkty. 

Do dzieła!

ZRÓBMY TO!

Zacznijmy od małej diagnozy…

Jesteś już w połowie drogi? Masz już poukładaną koncepcję swojego brandu? No i dobrze! Teraz pora zaistnieć w świecie. Zacznijmy od ustalenia Twoich potrzeb i oczekiwań wobec takiej realizacji. Jak już sobie to uporządkujemy efektem naszych prac będzie piękna, funkcjonalna i Twoja osobista strona lub sklep internetowy.

„Stylowi w Internecie” co tam zrobimy?

1. Analiza twoich potrzeb i oczekiwań

Dzięki prostej analizie Twojego projektu wspólnie ustalimy kierunek działania.
Wspólnie zastanowimy się jaka strona będzie dla Ciebie idealna, omówimy elementy i materiały niezbędne do jej stworzenia.

2. Opracowanie koncepcji graficznej realizacji

Na bazie posiadanych przez Ciebie materiałów lub stworzonych przez nas wcześniej, przygotujemy layout strony głównej oraz zakładek. Lubimy detale dlatego na pewno znajdą się i tu. Staramy się aby nasze projekty wyróżniały się ciekawą grafiką.

3. Wdrożenie integracji

Wiadomo! intergracja z Facebookiem czy Instagramem to podstawa… Ale może planujesz wdrożenie newslettera? Jeśli sprzedajesz swoje produkty na Allegro, da się to połączyć. Instalujemy różne elementy, z których powstanie skutecznie sprzedający sklep, zautomatyzowany, szyty na miarę Twoich potrzeb.

4. Zabezpieczenie serwisu

Konieczne zabezpieczenia to certyfikat ssl, wtyczki ograniczające możliwość logowania się do serwisu niebezpiecznego oprogramowania, zabezpieczenie backupów strony i inne rozwiązania, które będą Ci potrzebne.

5. DODATKOWO TEŻ

Jeśli chcesz promować wybrany produkt lub usługę, możemy przygotować dla Ciebie Landing Page z dowolnymi elementami, szablonem zapisu, kodem rabatowym oraz pełną koncepcją bannerów promujących Twój plan. Nie jest nam straszne uruchamianie platform learningowych zawierających webinary, kursy, dowolne materiały. 

Ciekawe & angażujące

W styczniu 2021 r. W Internecie było ponad 1.83 miliarda stron internetowych. Sama rozumiesz, że ciężko się wśród nich wyróżnić ale jest to możliwe.
Żeby to się udało trzeba zająć się Twoim wizerunkiem całościowo i zrobimy to razem.

Wiemy, jakie elementy powinny znaleźć się na Twojej stronie, aby przekonać klientów do zakupu usług. To nie tylko piękna grafika ale czytelność treści,  odpowiedź na potrzebę Twojego klienta łatwa do znalezienia, cennik, opinie o Twoim biznesie, słowem wiele rzeczy, które przybliżą Cię do celu.

„Zacznijmy współpracę czyli jak działamy.

Odezwij się do nas.

Wyślij nam e-mail, opisz co planujesz stworzyć lub zmienić, jakie masz założenia. Im więcej informacji podasz tym bardziej precyzyjną ofertę będziemy mogli dla Ciebie przygotować.

Skorzystaj z formularza w zakładce kontakt, lub napisz nam maila kontakt@styloweprojekty.pl

Formalności – umowa

Dbamy o komfort nasze współpracy i eliminujemy niejasności. Umowa pozwoli nam precyzyjnie określić zakres prac ich koszt oraz termin w którym je zrealizujemy. Dzięki niej Ty zyskujesz gwarancję profesjonalnej i terminowej obsługi, my zaś możemy liczyć na wynagrodzenie za wykonane prace. 

To do pracy!

Teraz jak już wiemy, że będziemy tworzyć coś fajnego zaczynamy prace. Wyślemy Ci brief do uzupełnienia. Pozwoli nam on sprecyzować co i dla kogo projektujemy. Ustalimy profil klienta, sposób komunikacji, kolorystykę. Pokażesz nam co jaki jest Twój gust, co Ci się podoba a co… niebardzo.

Proces projektowy

Na bazie briefu oraz wcześniejszych ustaleń przygotowujemy pierwsze koncepcje graficzne. Zależy nam na tym aby odzwierciedliły misję Twojej marki. Konsultujemy z Tobą rezultat naszych prac i nanosimy poprawki. Wspólnymi siłami jesteśmy w stanie stworzyć świetną koncepcję.