Stylowa grafika

Stwórz dla swojej marki wyrazisty i uporządkowany wizerunek. Dzięki niemu Twoi klienci będą o Tobie pamiętać, kojarzyć Twoje logo, kolory firmowe. Chętnie wrócą po więcej… a Ty? Zwiększysz zyski i będziesz cieszyć się…

Sukcesem.

ZRÓBMY TO!

Zacznijmy
od początku.

Jeśli masz firmę, to wiesz jak trudno wymyślić dla niej nazwę. Ale uff, to już za Tobą. Teraz trzeba pomyśleć jak za pomocą znaku graficznego wyrazić ideę, którą za sobą niesie. To pierwszy klocek budujący Twoją tożsamość. Wspólnie zaplanujemy właściwą kolorystykę, materiały reklamowe. 

„Stylowy Branding”
co to jest?

1. Analiza potencjału marki

Dzięki prostej analizie Twojego projektu wspólnie ustalimy kierunek działania.
Zastanowimy się nad misją, kim jest Twój idealny klient, w jaki sposób się z nim komunikować. Skupimy się też na Twoich mocnych stronach i unikatowych cechach.

2. Opracowanie koncepcji graficznej

Przygotujemy moodboard – zestawienie kolorystyczne, stylistyczne, pasujące do Twojej marki. Opracujemy logo oraz podstawową księgę znaku, dzięki niej dowiesz się jak wykorzystywać znak graficzny. Finalnie otrzymujesz logo w różnych formatach i księgę opisującą jak go używać.

3. Materiały reklamowe godne uwagi

Skoro masz już niebanalne logo, nie zatrzymuj się. Zaproś swoich klientów dając w ich ręce piękną ulotkę, wizytówkę czy folder. Mając już wstępnie przemyślany wizerunek zadbaj o jego spójność. Przygotujemy dla Ciebie papier firmowy, rollupy, gadżety reklamowe

4. Sesja fotograficzna

Chcesz zbudować godną zaufania markę osobistą? Musisz się pokazać z najlepszej strony. Jak to zrobić? Z pomocą przychodzi świetny fotograf i mamy gotowy materiał! Zaproponujemy stylistykę sesji oraz gadżety, które zbudują jej właściwy klimat. Zdjęcia wykorzystasz w mediach społecznościowych, na stronie www, ulotkach. 

5. Materiały do social mediów

Przygotujemy moodboard – zestawienie kolorystyczne, stylistyczne, pasujące do Twojej marki. Opracujemy logo oraz podstawową księgę znaku, dzięki niej dowiesz się jak wykorzystywać znak graficzny. Finalnie otrzymujesz logo w różnych formatach i księgę opisującą jak go używać.

6. Wydruk & produkcja

Wszystko gotowe? No to teraz trzeba to zrealizować. Nie wiesz gdzie wydrukować dobrej jakości projekty? Od tego masz nas. Doradzimy format, rodzaj papieru, nakład. Dobierzemy materiał, tak aby był kropką nad i Twojego wizerunku. Sprawmy aby Twoja wizytówka często gościła w rękach klientów!

Dobry plan & świetne pomysły.

Budowane swojej marki najlepiej podzielić na etapy. Zanim przystąpisz do działania zastanów się: po pierwsze kto jest Twoim klientem, po drugie jak chcę aby mnie postrzegał. Pomożemy Ci w tym. Na bazie krótkiego briefu  i rozmowy ustalimy podstawowe fakty.

Wspólnie stworzymy skuteczną strategię komunikacji, dzięki której zyskasz klientów. Efektem naszych prac będzie komplet materiałów, dzięki którym szybko rozwiniesz swój pomysł.

„Zacznijmy współpracę
czyli jak działamy.

Odezwij się do nas.

Wyślij nam e-mail, opisz co planujesz stworzyć lub zmienić, jakie masz założenia. Im więcej informacji podasz tym bardziej precyzyjną ofertę będziemy mogli dla Ciebie przygotować.

Skorzystaj z formularza w zakładce kontakt, lub napisz nam maila kontakt@styloweprojekty.pl

Formalności – umowa

Dbamy o komfort nasze współpracy i eliminujemy niejasności. Umowa pozwoli nam precyzyjnie określić zakres prac ich koszt oraz termin w którym je zrealizujemy. Dzięki niej Ty zyskujesz gwarancję profesjonalnej i terminowej obsługi, my zaś możemy liczyć na wynagrodzenie za wykonane prace. 

To do pracy!

Teraz jak już wiemy, że będziemy tworzyć coś fajnego zaczynamy prace. Wyślemy Ci brief do uzupełnienia. Pozwoli nam on sprecyzować co i dla kogo projektujemy. Ustalimy profil klienta, sposób komunikacji, kolorystykę. Pokażesz nam co jaki jest Twój gust, co Ci się podoba a co… niebardzo.

Proces projektowy

Na bazie briefu oraz wcześniejszych ustaleń przygotowujemy pierwsze koncepcje graficzne. Zależy nam na tym aby odzwierciedliły misję Twojej marki. Konsultujemy z Tobą rezultat naszych prac i nanosimy poprawki. Wspólnymi siłami jesteśmy w stanie stworzyć świetną koncepcję.